Bali kollektsioon

Filters

10 Products

 • New
  16.00 

  Bali käsitöömeistrite poolt valminud hõbesõrmus “Canggu”. Sõrmust kaunistab valge karbike.

 • New
  16.00 

  Bali käsitöömeistrite poolt valminud hõbesõrmus Ubud maagilise kuuga.

 • New
  16.00 

  Bali käsitöömeistrite poolt valminud hõbesõrmus “Uluwatu”.

 • New
  27.00 

  Kästitööna valminud kaelakee Ubud valge karbikivikesega – inspireeritud Bali kohalikust elust. Kaelaehe on valmistatud kvaliteetsest vahatatud polüester nöörist, mis tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutamise. Lisaks on kasutatud kaunistuseks vasest pärleid ja ripatseid, mis püsivad kaua ilusana, kui neid õiesti hooldada. Hooldusjuhendi leiad siit. Kaelakee on reguleeritava suurusega.

 • New
  19.00 

  Kästitööna valminud jalakett Ubud sinise amasoniit kivikesega – inspireeritud Bali kohalikust elust. Jalakett on valmistatud kvaliteetsest vahatatud polüester nöörist, mis tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutamise. Lisaks on kasutatud kaunistuseks vasest pärleid ja ripatseid, mis püsivad kaua ilusana, kui neid õiesti hooldada. Hooldusjuhendi leiad siit. Jalakett on reguleeritava suurusega.

 • New
  19.00 

  Kästitööna valminud jalakett Ubud valge karbikivikesega – inspireeritud Bali kohalikust elust. Jalakett on valmistatud kvaliteetsest vahatatud polüester nöörist, mis tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutamise. Lisaks on kasutatud kaunistuseks vasest pärleid ja ripatseid, mis püsivad kaua ilusana, kui neid õiesti hooldada. Hooldusjuhendi leiad siit. Jalakett on reguleeritava suurusega.

 • New
  18.00 

  Kästitööna valminud jalakett Uluwatu päikesekivikesega – inspireeritud Bali kohalikust elust. Jalakett on valmistatud kvaliteetsest vahatatud polüester nöörist, mis tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutamise. Lisaks on kasutatud kaunistuseks vasest pärleid ja ripatseid, mis püsivad kaua ilusana, kui neid õiesti hooldada. Hooldusjuhendi leiad siit. Jalakett on reguleeritava suurusega.

 • New
  18.00 

  Kästitööna valminud jalakett Uluwatu sinise valgete karbikivikesega – inspireeritud Bali kohalikust elust. Jalakett on valmistatud kvaliteetsest vahatatud polüester nöörist, mis tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutamise. Lisaks on kasutatud kaunistuseks vasest pärleid ja ripatseid, mis püsivad kaua ilusana, kui neid õiesti hooldada. Hooldusjuhendi leiad siit. Jalakett on reguleeritava suurusega.

 • New
  19.00 

  Kästitööna valminud käekett Ubud sinise amasoniitkivikesega – inspireeritud Bali kohalikust elust. Käeehe on valmistatud kvaliteetsest vahatatud polüester nöörist, mis tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutamise. Lisaks on kasutatud kaunistuseks vasest pärleid ja ripatseid, mis püsivad kaua ilusana, kui neid õiesti hooldada. Hooldusjuhendi leiad siit. Käekett on reguleeritava suurusega.

 • New
  27.00 

  Kästitööna valminud kaelakee Ubud sinise amasoniit kivikesefa – inspireeritud Bali kohalikust elust. Kaelaehe on valmistatud kvaliteetsest vahatatud polüester nöörist, mis tagab vastupidavuse ja pikaajalise kasutamise. Lisaks on kasutatud kaunistuseks vasest pärleid ja ripatseid, mis püsivad kaua ilusana, kui neid õiesti hooldada. Hooldusjuhendi leiad siit. Kaelakee on reguleeritava suurusega.

Ei leidnud sobivat toodet meie e-poest?

Saame teha Sulle sobiva tooni-, mõõdu- ning mustriga toote. Valminud eritellimustega saad tutvuda eritellimuste lehel.

Enda eritellimuse päringu saad esitada eritellimuse päringu esitamise lehel.