Makramee töötuba

Töötuba annab Sulle võimaluse sukelduda põnevasse makrameemaailmasse ning omandada uusi teadmisi. Lisaks on see ideaalne hetk igapäevamõtetest väljalülitamiseks ja hetkes olemiseks. Töötoad toimuvad väikeste gruppidena, et iga osaleja saaks piisavalt tagaisiside ning juhendamist.

Tulevad töötoad

26. november – Makramee jõuluehete töötuba

Loome kõik koos midagi nii ilusat, kui seda on makramee kuuseehted. Kõige erilisemad ehted, mis Sinu jõulukuuske siiani ehtinud on! Töötoas meisterdame endale inglikese, lumehelbe ja jõulupärja.

Registreeri oma huvi, liitudes makramee töötubade huviliste meililistiga ning kui õige aeg on käes, saadame Sulle täpsemad juhised. 🙂

Teie tagasisided

“Väga tore ja meeldiv olemine, töötuba ise oli täpselt sellise keerukus astmega nagu ettekujutasin, õppisin midagi uut kuid polnud midagi konti murdavat, järgmine kord tahaks juba miskit keerulisemat proovida. Kille ise on nii armas ja annab edasi hea vibe’i.”

“Jäin töötoaga väga rahule. Olin veendunud, et ei saa hakkama, kuid Kille selgitused ja juhendamine olid suurepärased. Kui tulevikus tuleb töötubasid, kus saab punuda mingit teist asja, siis kindlasti osalen veel. Loodan, et Kille jätkab töötubade korraldamist, sest see on suurepärane võimalus nuusutada seda põnevat makramee-maailma!

“Väga mõnus õhkkond ja paras kogus inimesi. Selline hea, et ei pea suhtlema, kui ei taha, saadki oma maailmas olla. Kille nii armas! aitäh! Kindlasti tahaks õppida muid asju ka tegema, kaelakeed või jalavõru näiteks.

Toimunud töötubade galerii

Toimunud töötubade galerii